Częstochowa, Parkitka, Małopolska
dom na wynajem

NEW-DW-417

DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY NA OSIEDLU SŁONECZNYM W CZĘSTOCHOWIE Oferuje do wynajęcia komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 205 m2 położony na działce o powierzchni 1043 m2 przy ul. Małopolskiej w dzielnicy Parkitka w Częstochowie. KLIMATYCZNY I ...

Powierzchnia
205,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 043 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
34,15 zł
cena 7 000 
dom na wynajem - Częstochowa, Parkitka, Małopolska

Częstochowa, Parkitka, Małopolska
dom na sprzedaż

NEW-DS-416

ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY NA OSIEDLU SŁONECZNYM W CZĘSTOCHOWIE Oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 205 m2 położony na działce o powierzchni 1043 m2 przy ul. Małopolskiej w dzielnicy Parkitka w Częstochowie. KLIMATYCZNY I FUNKCJONALNY DOM ZLOKALIZOWANY ...

Powierzchnia
205,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 043 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 048,78 zł
cena 1 650 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka, Małopolska
bez prowizji
lokal na wynajem - Częstochowa, Wrzosowiak

Częstochowa, Wrzosowiak
lokal na wynajem

NMW-LW-424

Lokal 13m2 ul. Jagiellońska Częstochowa BARDZO DOBRA LOKALIZACJA  Oferujemy Państwu wynajem lokalu, położonego przy ul. Jagiellońskiej w Częstochowie. Lokal o powierzchni 13m2 znajduje się w ciągu handlowym z wejściem z poziomu zero. OPŁATY: - Najem lokalu 647,81zł ...

Powierzchnia
13,00 m2
Piętro
przyziemie
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
49,77 zł
cena 647 
lokal na wynajem - Częstochowa, Wrzosowiak

Kłomnice, Pacierzów
dom na sprzedaż

NMW-DS-421

Dom jednorodzinny wolnostojący z dużą działką. Dom do zamieszkania  Lokalizacja Przedmiotem sprzedaży jest działka zabudowana, zlokalizowana w Pacierzowie 25km od Częstochowy.  Działka Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 4600m2 Działka posiada wjazd ...

Powierzchnia
81,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
4 600 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 185,19 zł
cena 339 000 
dom na sprzedaż - Kłomnice, Pacierzów

Kłomnice, Pacierzów
działka na sprzedaż

NMW-GS-413

Biuro Nieruchomości przedstawia na sprzedaż działkę z potencjałem o powierzchni 4300m2  położoną w miejscowości Pacierzów w gminie Kłomnice. Działka w kształcie trapezu  o wymiarach (szer. ok.44m, długość boków: 110m, 84m) o łącznej powierzchni około 4300m2. Dojazd ...

Powierzchnia
4 300,00 m2
Cena za m2
36,98 zł
cena 159 000 
działka na sprzedaż - Kłomnice, Pacierzów

Częstochowa
lokal na wynajem

NMW-LW-410

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 47m2, znajdujący się na 3 piętrze w budynku z windą.  Lokal składa się z trzech pomieszczeń, co zapewnia funkcjonalny układ i możliwość adaptacji do różnych potrzeb. Dostęp do pomieszczeń socjalnych, toaleta - wspólna. Cena ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
37,00 zł
cena 1 739 
lokal na wynajem - Częstochowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem