Częstochowa, Parkitka, Małopolska
dom na sprzedaż

NEW-DS-416

ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY NA OSIEDLU SŁONECZNYM W CZĘSTOCHOWIE Oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 205 m2 położony na działce o powierzchni 1043 m2 przy ul. Małopolskiej w dzielnicy Parkitka w Częstochowie. KLIMATYCZNY I FUNKCJONALNY DOM ZLOKALIZOWANY ...

Powierzchnia
205,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 043 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 048,78 zł
cena 1 650 000 
dom na sprzedaż - Częstochowa, Parkitka, Małopolska

Częstochowa, Dźbów, Malownicza
działka na sprzedaż

NEW-GS-388

NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA NIEZABUDOWANA ZLOKALIZOWANA W DZIELNICY DŹBÓW W CZĘSTOCHOWIE. Oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 9190 m2 w Częstochowie w dzielnicy Dźbów przy ul. Malowniczej. Powierzchnia: 9190 m2 Wymiary: szerokość od frontu ...

Powierzchnia
9 190,00 m2
Cena za m2
30,36 zł
cena 279 000 
działka na sprzedaż - Częstochowa, Dźbów, Malownicza
8
ofert
Malwina Klimasińska

Doradca ds. nieruchomości

Licencja: 24943

malwina.klimasinska@newbox.pl

+48 532 789 482